چاپ کردن این صفحه
دوشنبه, 13 شهریور 1396 ساعت 18:41

تستی شگفت‌انگیز که شخصیت حقیقی شما را نشان می‌دهد!

این مورد را ارزیابی کنید
(22 رای‌ها)

عادت‌های روزانه‌ی ما مثل چگونگی حمل کردن کیف، چه چیزهایی از شخصیت ما را نشان می‌دهد؟ خیلی چیزها!

فارسی‌ساید به شما پیشنهاد می‌کند این تست ساده را که احتمالا شما را شگفت‌زده می‌کند انجام دهید. از بین تصاویر زیر مدلی که شما کیفتان را حمل می‌کنید پیدا کنید و سپس نتایج تست را بخوانید.


 

 

۱- پشت کمر و روی دوشتان می‌اندازید

اگر شما این مدل کیف انداختن را ترجیح می‌دهید احتمالا برای هرنوع ماجراجویی آماده هستید و امکانات این‌که هرلحظه و هرجا بخواهید بروید را دارید. شما نسبت به همه چیز و همه کس محتاطانه و با فکر عمل می‌کنید و همین باعث می‌شود دیگران تمایل به معاشرت و پیروی از شما داشته باشند.

 

۲- در دستتان می‌گیرید

اگر چیزهایی که به‌ همراه دارید را در دست می‌گیرید، شخصیتی دارید که دوست دارید همه چیز کاملاً تحت کنترلتان باشد. شما دوست دارید از همه چیز اطلاع داشته باشید و همیشه نظر شخصیتان را درباره‌ی هرچیزی ابراز می‌کنید. شما قادر هستید شخصیت حقیقی افراد را به آن‌ها نشان دهید و فردی قابل اعتماد هستید.

 

۳- روی شانه می‌اندازید

کسانی که کیفشان را روی شانه می‌اندازند، عاشق کتاب خواندن هستند. این پوزیشن به آن‌ها کمک می‌کند کتاب مورد علاقه‌ی خود را دردست بگیرند حتی اگر فضای کافی برای آن وجود نداشته باشد. آن‌ها آن‌قدر با نزاکت‌اند که اگر وسط حرف زدن شما خسته شوند، هم‌چنان ظاهر را حفظ می‌کنند و گهگاهی با تکان دادن سر، حرف‌هایتان را تصدیق می‌کنند.

 

۴- چپ و راست(کج) روی شانه می‌اندازید

اگر کیفتان را به این شکل حمل می‌کنید، هیچ دزدی نمی‌تواند چیزهای با ارزش داخل کیفتان را بدزدد. شا مقدار خیلی کمی علاقمند به به‌رخ کشیدن دارایی‌هایتان هستید اما در عین حال بسیار دست و دل‌بازید. اما مراقب باشید. بسیاری از افراد این ویژگی و رفتار شما را دلیل بر ضعیف بودنتان می‌بینند و ممکن است از این شرایط سوء استفاده کنند.

 

۵- از گردن آویزان و روی شکمتان می‌اندازید

کسی که به این شکل کیفش را حمل می‌کند و راه می‌رود مثل گردبادی است که به‌سرعت درحال حرکت است. بی‌قاعدگی و بی‌نظمی این افراد فراتر از هر حد و مرزی است اما این کاملا نشان‌گر باهوش بودن و خیال‌پردازی خارق‌العاده‌ی این افراد است.

خواندن 7034 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 18 اسفند 1396 ساعت 18:15

3 نظرها