معما و هوش

فارسی ساید

%ب ظ، %13 %820 %1396 ساعت %18:%شهریور

تستی شگفت‌انگیز که شخصیت حقیقی شما را نشان می‌دهد!

این مورد را ارزیابی کنید
(24 رای‌ها)

عادت‌های روزانه‌ی ما مثل چگونگی حمل کردن کیف، چه چیزهایی از شخصیت ما را نشان می‌دهد؟ خیلی چیزها!

فارسی‌ساید به شما پیشنهاد می‌کند این تست ساده را که احتمالا شما را شگفت‌زده می‌کند انجام دهید. از بین تصاویر زیر مدلی که شما کیفتان را حمل می‌کنید پیدا کنید و سپس نتایج تست را بخوانید.


 

 

۱- پشت کمر و روی دوشتان می‌اندازید

اگر شما این مدل کیف انداختن را ترجیح می‌دهید احتمالا برای هرنوع ماجراجویی آماده هستید و امکانات این‌که هرلحظه و هرجا بخواهید بروید را دارید. شما نسبت به همه چیز و همه کس محتاطانه و با فکر عمل می‌کنید و همین باعث می‌شود دیگران تمایل به معاشرت و پیروی از شما داشته باشند.

 

۲- در دستتان می‌گیرید

اگر چیزهایی که به‌ همراه دارید را در دست می‌گیرید، شخصیتی دارید که دوست دارید همه چیز کاملاً تحت کنترلتان باشد. شما دوست دارید از همه چیز اطلاع داشته باشید و همیشه نظر شخصیتان را درباره‌ی هرچیزی ابراز می‌کنید. شما قادر هستید شخصیت حقیقی افراد را به آن‌ها نشان دهید و فردی قابل اعتماد هستید.

 

۳- روی شانه می‌اندازید

کسانی که کیفشان را روی شانه می‌اندازند، عاشق کتاب خواندن هستند. این پوزیشن به آن‌ها کمک می‌کند کتاب مورد علاقه‌ی خود را دردست بگیرند حتی اگر فضای کافی برای آن وجود نداشته باشد. آن‌ها آن‌قدر با نزاکت‌اند که اگر وسط حرف زدن شما خسته شوند، هم‌چنان ظاهر را حفظ می‌کنند و گهگاهی با تکان دادن سر، حرف‌هایتان را تصدیق می‌کنند.

 

۴- چپ و راست(کج) روی شانه می‌اندازید

اگر کیفتان را به این شکل حمل می‌کنید، هیچ دزدی نمی‌تواند چیزهای با ارزش داخل کیفتان را بدزدد. شا مقدار خیلی کمی علاقمند به به‌رخ کشیدن دارایی‌هایتان هستید اما در عین حال بسیار دست و دل‌بازید. اما مراقب باشید. بسیاری از افراد این ویژگی و رفتار شما را دلیل بر ضعیف بودنتان می‌بینند و ممکن است از این شرایط سوء استفاده کنند.

 

۵- از گردن آویزان و روی شکمتان می‌اندازید

کسی که به این شکل کیفش را حمل می‌کند و راه می‌رود مثل گردبادی است که به‌سرعت درحال حرکت است. بی‌قاعدگی و بی‌نظمی این افراد فراتر از هر حد و مرزی است اما این کاملا نشان‌گر باهوش بودن و خیال‌پردازی خارق‌العاده‌ی این افراد است.

خواندن 10126 دفعه آخرین ویرایش در %ب ظ، %18 %802 %1396 ساعت %18:%اسفند

3 نظرها

 • پیوند نظر ارش %ق ظ، %15 %523 %1396 ساعت %11:%شهریور ارسال شده توسط ارش

  من دوست دارم ۱ باشم ولی مجبورم به خاطر جای که میرم ۲ باشم

 • پیوند نظر ساها %ق ظ، %15 %298 %1396 ساعت %06:%شهریور ارسال شده توسط ساها

  من همیشه از ترس دزدا چپ و راست میندازم! ولی توضیحاتش خیلی درست بود.
  چالبه

 • پیوند نظر مرضی %ق ظ، %14 %335 %1396 ساعت %07:%شهریور ارسال شده توسط مرضی

  من سومی ام

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

جستجو

پیشنهاد سردبیر

تماشاخانه

درباره فارسی ساید

تیم تخصصی ترجمه و تالیف فارسی ساید مجموعه‌ای از برترین کارشناسان، مولفان و مترجمان ایرانی را با هدف ارائه بهترین و موثق‌ترین مطالب به فارسی زبانان در سراسر جهان شکل داده‌است.
تمام اعضای تیم فارسی ساید با هدف ایجاد لحظاتی زیباتر در زندگیِ شما به طور روزانه مشغول فعالیت هستند و امیدوارند لحظاتی خوش برای مخاطبان فارسی زبانِ خود بوجود بیاورند.
شما مخاطبان عزیز می‌توانید ما را در راهی که پیش رو داریم یاری دهید :
info@farsiside.com

logo-samandehi