معما و هوش

فارسی ساید

شنبه, 14 مرداد 1396 ساعت 18:35

احمق‌ترین آدم این تصویر کیست؟ (تست شخصیت شناسی)

این مورد را ارزیابی کنید
(29 رای‌ها)

انتخاب‌های ما بیانگر شخصیتِ اصلی ما هستند. ضمیر ناخوداگاهِ ما که مرکز اصلی شخصیتِ ما را تشکیل می‌دهد در انتخاب‌های ما مشخص می‌شوند. بسیاری از تصمیم‌گیری‌های ما دلیل مشخصی ندارند اما می‌توانند نکات بسیار دقیق و پنهانی در مورد شخصیتِ ما بیان کنند.

ما در فارسی ساید آزمونی برای شما انتخاب کرده‌ایم که با پاسخگویی به یک سوال ساده، به زوایای پنهان شخصیتِ خودتان پی خواهید برد.


 احمق‌ترین آدم این تصویر کیست؟

به این عکس نگاه کنید و بگویید: 

به نظر شما احمق‌ترین آدم در این تصویر کیست؟

۱)
شما یک رهبر هستید و مسئول تصمیم‌گیری‌ها اغلب با شماست. نزدیکان شما می‌دانند که می‌توانند به شما اعتماد کنند، با اینحال شما را فردی غیرقابل انعطاف و سرسخت معرفی می‌کنند. اغلب تصمیم‌گیری‌های شما بدون تغییر خواهند ماند اما بهتر است در تصمیم‌گیری‌هایتان تمام جوانب را بسنجید.  

۲)
عقل و تعادل دراحساسات دو بخش مهم در زندگی شما هستند که شما را هدایت می‌کنند. با اینحال هرازچندگاهی تمایل دارید که مسئولیت‌هایی که برعهده‌ی خودتان هست را به دیگران منتقل کنید. شما فردی مهربان هستید اما اغلب افرادی که در زندگی شما هستند سعی می‌کنند تا از مهربانی شما سوءاستفاده کنند.

۳)
شما اهل خیالپردازی هستید اما رویاهایتان تا حدی غیرواقعی هستند. با اینحال تمام تلاشتان را می‌کنید تا رویاهایتان را به واقعیت بدل کنید. نزدیکان شما معمولا شما را به خوبی درک نمی‌کنند و شما را انسانی عجیب می‌نامند با این حال از دید شما غیرطبیعی بودن خیلی هم اتفاق بدی نیست!

۴)
شما فردی هستید که قوانین و قواعد زندگی برایتان خیلی ارزشمند هستند. شخصیت بسیار مستقل و محکمی دارید. شما نظریه‌پرداز هستید و درمورد تمام افراد و وقایع زندگی نظر منحصر به فرد خودتان را دارید. شما همیشه این توانایی را دارید که به خاطر ارزش‌های خودتان برخلاف جریان رودخانه حرکت کنید. اما باید مراقب باشید که در مسیر ایستادگی در راه رسیدن به اهدافتان دچار دردسر نشوید.

خواندن 13517 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 18 اسفند 1396 ساعت 18:20

7 نظرها

 • پیوند نظر Frank دوشنبه, 20 اسفند 1397 ساعت 05:20 ارسال شده توسط Frank

  عالی قشنگ بود

 • پیوند نظر عسل موافقت شنبه, 01 دی 1397 ساعت 20:16 ارسال شده توسط عسل موافقت

  2

 • پیوند نظر عسل موافقت شنبه, 01 دی 1397 ساعت 20:15 ارسال شده توسط عسل موافقت

  ۱

 • پیوند نظر مریم راوی دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 14:23 ارسال شده توسط مریم راوی

  شماره2

 • پیوند نظر مخسا چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 04:46 ارسال شده توسط مخسا

  2

 • پیوند نظر مریم یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 18:49 ارسال شده توسط مریم

  سومیو انتخاب کردم همش خصوصیات من بود

 • پیوند نظر سمی یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 06:51 ارسال شده توسط سمی

  چه تست باحالی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

جستجو

پیشنهاد سردبیر

تماشاخانه

درباره فارسی ساید

تیم تخصصی ترجمه و تالیف فارسی ساید مجموعه‌ای از برترین کارشناسان، مولفان و مترجمان ایرانی را با هدف ارائه بهترین و موثق‌ترین مطالب به فارسی زبانان در سراسر جهان شکل داده‌است.
تمام اعضای تیم فارسی ساید با هدف ایجاد لحظاتی زیباتر در زندگیِ شما به طور روزانه مشغول فعالیت هستند و امیدوارند لحظاتی خوش برای مخاطبان فارسی زبانِ خود بوجود بیاورند.
شما مخاطبان عزیز می‌توانید ما را در راهی که پیش رو داریم یاری دهید :
info@farsiside.com

logo-samandehi