چاپ کردن این صفحه
یکشنبه, 27 فروردين 1396 ساعت 08:28

۱۲ مدل مو برای سنین مختلف

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

برای تمامِ خانم‌ها پیش آمده است که مبلغ زیادی را برای کوتاهی موهایشان داده‌اند اما زمانی که خود را در آینه میبینند احساس می‌کنند این مدل مو برای سن آن‌ها مناسب نیست. حقیقت اینست که هر مدل مویی باید متناسب با چهره‌ی خاص خود باشد.

امروز در فارسی ساید مدل‌ موهایی را معرفی میکنیم که در سنین مختلف مناسب و رضایتبخش هستند.


۲۰ تا ۳۰ سالگی

بیست سالگی زمان مناسبیست تا مدل مویی را انتخاب کنید که با شور جوانی در شما مناسب باشد. رنگ موهای غیرمتعارف و مدل مو‌های کوتاه-بلند و نامتقارن و شلوغ از جمله انتخاب‌های مناسب برای شماست.


۳۰ تا ۴۰ سالگی

شما در سی سالگی باید به بیشتر به فکر هماهنگی مدل مو با استایل خود باشید.در این سن، بهتر است از رنگ‌های بسیار غیرمتعارف دوری کنید. موهای بلند صاف انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. اگر میخواهید موهای خود را از بلند به کوتاه تغییر دهید اینکار را به یکباره انجام ندهید. بهتر است در ابتدا مدلی متوسط انتخاب کنید و پس از چند وقت مجدد موهایتان را کوتاه کنید تا پشیمان نشوید و از زیبایی کم نظیر خود لذت ببرید.


 

۴۰ تا ۵۰ سالگی

بعد از چهل سالگی معمولا خانم‌ها تمایل دارند تا جوانتر از سنشان به نظر بیایند. برای اینکار، علاوه بر استایل و پوشش مناسب، مدل و رنگ موی متعادل بهترین راه است. بهتر از مدل مویی را انتخاب کنید که کمترین آماده سازی را نیاز دارد: موهای شما به مراقب بیشتری در این سن نیاز دارند در نتیجه از سشوار کشیدن های متمادی و همیشگی دوری کنید. در این سن از موهای صاف و لخت بلند دوری کنید. موهایی تا روی گردن یا موهایی بلندتر اما موج دار انتخاب‌های مناسبی برای شما هستند.


بعد از ۵۰ سالگی

استالیست‌های حرفه‌ای مدل مویِ صاف و بسیار بلند را برای شما مناسب نمیدادند. هرقدر حجم موهای شما بیشتر باشد شما ظاهر زیباتری خواهید داشت. بهتر است رنگ موهایتان را از های لایت‌های مناسب با رنگ پوستتان انتخاب کنید.هرچه سایه‌های بیشتری بر روی موهایتان باشد حجیم‌تر به نظر می‌رسند.

 

خواندن 7044 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 26 ارديبهشت 1396 ساعت 14:47