کودکان

فارسی ساید

حتی تمام بزرگسالان هم نمی‌توانند صبورانه برای چیزهای مختلف منتظر بمانند. بی‌حوصلگی و کلافگی دیر یا زود به سراغ همه‌ی ما می‌آید. 

دوشنبه, 18 ارديبهشت 1396 ساعت 16:33

۱۰ توصیه‌ی حیاتی برای حمایت از فرزندانتان

قبل از اینکه اجازه دهید فرزندانتان مستقل شوند می‌بایست از امنیت او مطمئن شوید. بهترین‌کار در این زمان صحبت کردن با فرزندتان و توضیح‌دادن موارد خطرناک و ارائه‌ی راهکارهایی واضح و مشخص برای مواجه با خطرات است.

یکشنبه, 10 ارديبهشت 1396 ساعت 19:21

فرزند چندم خانواده هستی؟

حتما شما هم داستان‌های بسیاری درباره‌ی اینکه فرزند اول مسئولیت‌پذیرتر است و یا فرزندان کوچکتر وابسته‌ترند. اما ایا به راستی این داستان‌های پایه‌ی علمی و روانشناسانه دارند؟ روانشناسان با کند و کاوهایی که درباره‌ی این موضوع داشتند به پاسخ‌ها و نتایج جالبی رسیدند. 

دانشمندان ثابت کرده‌اند که انسان‌ها قبل از به‌ دنیا آمدن و زمانی که در شکم مادرشان هستند به محیط اطرافشان واقف هستند و بسیاری از چیزهای محیط پیرامونشان را درک و حس می‌کنند. 

جمعه, 18 فروردين 1396 ساعت 08:28

۱۶ توصیه از معلم تربیت کودکان

"ماریا مونتسوری" یکی از معلمان نمونه‌ی کودکان تجربه‌‌ی دیرینه‌اش را در زمینه تربیت کودکان در اختیار ما قرار داده است که خواندن آنها برای پدر و مادرهای عزیز خالی از لطف نیست.

کودکان عاشق نقاشی کشیدن هستند، و بزرگسالان با خوشحالی در این راه از آنها حمایت می‌کنند تا خلاقیت و استعدادشان را بروز دهند. 

جستجو

پیشنهاد سردبیر

تماشاخانه

درباره فارسی ساید

تیم تخصصی ترجمه و تالیف فارسی ساید مجموعه‌ای از برترین کارشناسان، مولفان و مترجمان ایرانی را با هدف ارائه بهترین و موثق‌ترین مطالب به فارسی زبانان در سراسر جهان شکل داده‌است.
تمام اعضای تیم فارسی ساید با هدف ایجاد لحظاتی زیباتر در زندگیِ شما به طور روزانه مشغول فعالیت هستند و امیدوارند لحظاتی خوش برای مخاطبان فارسی زبانِ خود بوجود بیاورند.
شما مخاطبان عزیز می‌توانید ما را در راهی که پیش رو داریم یاری دهید :
info@farsiside.com

logo-samandehi