عکاسی

فارسی ساید

%ب ظ، %21 %818 %1396 ساعت %18:%ارديبهشت

بایدها و نبایدهای عکس‌های عروسی و نامزدی (مخصوص زوج‌های جوان)

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

درتمامی آلبوم‌های عروسی و نامزدی، بیشتر از لباس و زیبایی ظاهر عروس و داماد، ژست‌هایی که از طرف عکاسان داده می‌شوند چشمگیر هستند.

ژست‌هایی که زیبایی‌های زوج‌های جوان را چند برابر می‌کنند در مقابل ژست‌هایی که زیبایی‌های آنان را پنهان می‌کنند آلبوم عروسی شما را از این رو به آن رو می‌کنند. ما امروز در فارسی ساید، نکاتی کوچک اما ارزشمند را به شما خواهیم گفت که با دقت کردن به آن‌ها، می‌توانید به راحتی عکس‌هایی بگیرید که با عکس‌های ستاره‌های هالیوود برابری کنند.


۱- ژشت کلاسیک آغوش 

سعی کنید در ژست آغوش، همدیگر را با دست‌هایتان نپوشانید. به نرمی کمی به سمت دوربین بچرخید. به حالت قرار گرفتن دست‌هایتان دقت کنید، لبخند ملیحی داشته باشید و سرتان را خیلی پایین نیاورید.


۲- ژست روبروی هم قرار گرفتن 

بالا بردن دست‌ها، سایز شانه و بازوها را بیشتر نشان می‌دهد. برای لاغر نشان دادن بالا تنه‌ی خود، کافیست دست‌هایتان را خم کنید و روی دست‌های یکدیگر قرار دهید. این ژست علاوه بر زیبایی، جذابیت خاصی به بازوهای شما می‌دهد.


۳- ژست گرفتن بازو

در این ژست، هیچ‌گاه به سمت همسرتان متمایل نشوید. اینکار شما را در حال افتادن نشان خواهد داد. در این ژست خاص، می‌بایست هر دونفر ظاهری آرام و راحت داشته باشند. اگر در این حالت کمی پشت بدن همسرتان قرار بگیرید عکس بهتری خواهید داشت.


۴- ژست تکیه‌کردن به شانه 

وقتی در این ژست قرار می‌گیرید بهتر است سرتان را روی شانه‌ی همسرتان قرار ندهید چون به دلیل اختلاف قد، این حالت کمی خنده‌دار خواهد شد.
به جای آن، کمی پشت همسرتان قرار بگیرید و به شانه‌اش تکیه دهید.
این ژست علاوه بر اینکه بسیار جذاب است و شما را لاغرتر نشان خواهد داد.
به یاد داشته باشید که هرگز سرتان را روی شانه‌های همسرتان نگذارید.


۵- ژست آغوش برعکس 

در این حالت، بهتر است حالتی خمیده به خودتان نگیرید. بهترین حالت برای این ژست اینگونه خواهد بود: سرتان را به سمت دوربین بچرخانید، شانه‌هایتان را کاملا باز کنید و از قوز کردن خودداری کنید و به آرامی در حالت آغوش برعکس قرار بگیرید.


۶- ژست نشسته 

در این ژست اکثرا اشتباه قوز کردن بوجود می‌آید. باید مراقب باشید که خود را در حالت آوار شدن روی همسرتان قرار ندهید. علاوه بر این، دستان خود را به طور کامل روی شانه‌های همسرتان گره نزنید. به جای این، کمی پشت صندلی بروید، زانوهای خود را کمی خم کنید و به آرامی دستانتان را دور شانه‌ی همسرتان گرد کنید.


 

۷- ژست آغوش کلاسیک با بوسه بر پیشانی 

بوسه‌ای که کاملا بر پیشانی باشد، خنده‌دار خواهد شد. بهترین حالت برای این ژست، بوسه‌ای آرام بر شقیقه‌های همسرتان است.


۸- ژست آغوش نیمه 

در این حالت، سعی کنید سرهایتان را به یکدیگر تکیه ندهید، چونکه اجزای صورتتان تغییر حالت خواهند داد. شانه‌هایتان می‌بایست کاملا باز باشد و به آرامی به سمت دوربین نگاه کنید.

خواندن 5271 دفعه

1 نظر

  • پیوند نظر masooood %ب ظ، %07 %747 %1396 ساعت %16:%تیر ارسال شده توسط masooood

    یکی به این مادلینگ خزای ایرانی این چیزا رو یاد بده
    خخخخخخخخخخخ

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

جستجو

پیشنهاد سردبیر

مطالب مرتبط مورد علاقه شما !

تماشاخانه

درباره فارسی ساید

تیم تخصصی ترجمه و تالیف فارسی ساید مجموعه‌ای از برترین کارشناسان، مولفان و مترجمان ایرانی را با هدف ارائه بهترین و موثق‌ترین مطالب به فارسی زبانان در سراسر جهان شکل داده‌است.
تمام اعضای تیم فارسی ساید با هدف ایجاد لحظاتی زیباتر در زندگیِ شما به طور روزانه مشغول فعالیت هستند و امیدوارند لحظاتی خوش برای مخاطبان فارسی زبانِ خود بوجود بیاورند.
شما مخاطبان عزیز می‌توانید ما را در راهی که پیش رو داریم یاری دهید :
info@farsiside.com

logo-samandehi